Ar akmuo gali gydyti?

Teiginys, kad mineralas sugeba gydyti, turi pakankamai svarų pagrindą. Čia svarbūs jo mineraloginiai duomenys, kristalinė struktūra, cheminė formulė, spalva – visa tai padeda išryškinti pagrindinius jo poveikio principus. Kokią informaciją mineralas skleidžia, priklauso nuo to, iš kokių cheminių elementų jis susiformavo, koks tuo metu buvo atmosferos slėgis, kokia temperatūra, rūgštinė aplinka, koks spinduliavimas jį veikė, kiek laiko jis formavosi. Net nedideli aplinkos pakitimai mineralui formuojantis sukelia jo pakitimus. Mineralo elektromagnetiniame lauke įrašyta būtent ta informacija. Jis ją ir spinduliuoja.

Kaip akmenys veikia? Kiekvieną mineralą supa jo elektromagnetinis laukas, per kurį jis apsikeičia su mumis informacija ir energija. Ši informacija gali sukelti kūno, sielos ir dvasios reakcijas. Mineralo gydomasis poveikis pasireiškia tada, kai mūsų netenkinanti padėtis pataisoma arba kai vyksta būsenos pokyčiai. Toks gydymas nėra staigus. Būtina sąlyga dirbant su akmenimis, kaip ir taikant bet kokį mums žinomą bioenerginį gydymo metodą, kad žmogus nebijotų iš naujo pažvelgti į save, į vidines priežastis, sukėlusias ligą arba sukūrusias išorinę situaciją, ir būtų pasiruošęs dirbti su savimi, t. y. su savo vidinėmis problemomis. Jeigu nėra noro dirbti su savimi, priežasčių ieškote tik išorėje (kalta mama, kaimynas, vyras, vaikas arba tiesiog aplinkybės…), netradiciniai gydymo metodai tikrai netiks. Jie tiesiog nepadės. Jūs veltui eikvosite savo laiką, puoselėsite viltis, leisite pinigus, o užburtas ratas sustos tik laikinai. Vėliau liga ar nepageidaujamos situacijos vėl sugrįš.

Nepamirškite, kad ligos, įvykiai ar situacijos – tai Aukštųjų jėgų pamokos, kurias mes, ateidami į Žemę, pasirinkome išmokti. Dabar viskas pildosi. Mes privalome vykdyti savo įsipareigojimus. Nuo to, kaip mes tai darome, priklauso mūsų sėkmės ir nesėkmės, džiaugsmai, rūpesčiai, situacijos ir kokie žmonės ateina į mūsų gyvenimą.

Todėl geras parapsichologas arba astrologas pirmiausia Jums išaiškins, kas Jūsų viduje pritraukė vieną ar kitą situaciją, įvykį, ligą. Jeigu Jūs jo klausysitės ne protu, o širdimi ir imsitės darbo, tikrai pasveiksite, reikalai susitvarkys. Jeigu ne – jis už Jus negalės spręsti Jūsų problemų. Matydamas būsimą rezultatą, Jus gydantis žmogus gali tiesiog atsisakyti suteikti Jums pagalbą – Jūsų nepriims, o gal Jūs tiesiog pas jį nepateksite. Deja, didelė dalis parapsichologų, astrologų ir t. t. nieko neaiškindami atliks savo darbą, t. y. palengvins situaciją, skausmą, galbūt net „išgydys“, paims pinigų ir pasakys, kada vėl ateiti. Tikriausiai bus netgi tokių, kurie pažadės sutvarkyti Jūsų karmą… Priminsiu, kad į kito žmogaus karmą gali kištis tik šventasis, nes jis mato, kiek jos jau atidirbote, koks Jūsų sielos pabudimo lygmuo, kiek galima palengvinti Jūsų naštą. Niekas neturi teisės už Jus nieko išspręsti, kaip ir nugyventi Jūsų gyvenimo. Nuimti kitų siųstą blogį – prakeiksmus, nužiūrėjimą ir t. t. – galima (ir čia yra išimčių), bet tai, ką padarėte savo mintimis, žodžiais ir darbais, patys turite sutvarkyti. Tai Visatos dėsniai, kurie galioja visiems. Jų jokiais pinigais ir verkšlenimu nepapirksi.

Grįžkime prie mineralų. Jų savybė gydyti, kaip ir sąvoka „brangakmenis“, priklauso nuo kokybės. Kuo geresnė kokybė, tuo daugiau galėsite iš mineralo išgauti. Sakykime, jeigu jo sudėtyje bus apie 70–80 % uolienos ir įvairių intarpų, aprašytos savybės jam nebetiks, o jeigu jis bus paveiktas, t. y. dažytas, kaitintas, švitintas, jo savybės bus iškreiptos. Ką jau kalbėti apie imitacijas, kurias pas mus kartais bandoma parduoti kaip tikrus akmenis.

Tad gydyti gali tik natūralus, kokybiškas mineralas. Jo grynumas – vienas stipriausių veiksnių.

Ką daryti su mineralu, kad šis padėtų?

Jį galite nešioti. Neturi reikšmės, ar tai bus pakabutis, ar karoliai, ar tiesiog akmenėlis. Svarbu, kad jis liestųsi su oda.

Jis gali būti uždedamas ir palaikomas ant atitinkamos vietos: čakros, organo, skaudančios kūno dalies. Reikėtų laikyti, kol pajusite palengvėjimą. Ypač tinka tai daryti, kada suaktyvėja atitinkamų organų veikla.

Jį galima padėti aplinkoje. Tai keis patalpos energinį lauką ir, žinoma, atmosferą. Taip bus veikiama mūsų vidinė būklė, mąstymas, veikla ir švelniai – sveikata. Vietą geriausia rasti intuityviai. Koreguokite ją, kol rasite tinkamiausią. Akmens dydį lemia patalpos dydis.

Gydomasis ratas, t. y. ratas iš tų pačių ar skirtingų akmenų, sukuria ypatingą atmosferą, tinkamą ir gydymui, ir meditacijai. Jame galite ir sėdėti, ir gulėti. Kiek laiko būti rate, pajausite patys. Vienam užteks 20 minučių, kitam reikės valandos. Tai individualu. Persistengti nesveika.

Akmenys naudojami medituojant. Įprastai medituodami galite dėti mineralus ant kaktos, saulės rezginio ar kitų čakrų, laikyti rankoje arba išdėlioti aplink save jau minėtą ratą. Čia kiekvieno galimybės individualios.

Labai veiksminga gydomoji priemonė – tauriųjų akmenų vandens gėrimas. Akmens poveikis perkeliamas į vandenį, kurį žmogus išgeria atitinkamu laiku. Deja, ne iš visų mineralų galima ruošti eliksyrus. Reikalingas ypatingas atsargumas. Svarbu ir dozavimas. Tad saviveikla čia, kaip ir dozuojant medikamentus, gali labai pakenkti.

 

Audronė Ilgevičienė, „Lemtis“, 2001, Nr. 7 (42)