Apie akmenų parinkimą

Dalis žmonių, atėjusių į Astromineralogijos centrą, ieško talismanų, kurie darytų absoliučiai viską, kuriuos užsikabinus viskas eitųsi kaip per sviestą, kiti ieško akmenų apsaugai, dar kiti – žmogaus meilei pritraukti ir t. t.

Reikėtų priminti, kad kristalas ar mineralas nėra Dievas. Tai įrankis, kuris gali padėti vieniems ar kitiems reikalams lengviau klostytis su sąlyga, kad juo bus teisingai naudojamasi. Jis padės Jums vienus ar kitus dalykus atlikti geriau, sustiprins Jūsų geruosius bruožus ir pakoreguos prastuosius. Po tam tikro laiko galbūt pastebėsite, kad viskas ima klostytis ir be pagalbininko. Tai reiškia, kad Jūs pamoką išmokote! Padėkokite akmenukui ir pagarbiai padėkite jį. Jeigu reikės, kreipsitės į jį vėl, o gal nuplovę, išvalę, sutvarkę, padovanosite tam, kam jo dabar itin reikia… Jautresni, subtiliau jaučiantys žmonės gali patirti įvairių stebuklų, neįtikėtinų situacijų – tai priklausys nuo to, kokius akmenis ir kaip nešioja. Kai kurie išsigąsta, o kai kurie džiaugiasi pajutę netikėtą poveikį. Viskas vyksta atsižvelgiant į Jūsų fizinį, psichinį, mentalinį ir dvasinį lygį. Akmenys nemėgsta apgaulės, prievartos, pykčio, pavydo. Jie nenori dalyvauti juodosios magijos ritualuose ir tarnauti ja užsiimantiems žmonėms. Tada akmenys reaguoja savaip: vieni „pabėga“, kiti keičia spalvą arba trūkinėja, dar kiti kurį laiką kenčia, o paskui pritraukia teisingą atpildą. Akmenys neturi ego, išdidumo, ambicijų kaip mes, žmonės. To mums reikėtų iš jų mokytis. Kaip, beje, turėtume mokytis tiesiog patylėti… Šviesaus žmogaus rankose jie atgyja, džiaugiasi ir dirba iš visų jėgų.

Yra daug būdų, kaip pasirinkti akmenį:

  1. Lietuvoje gana dažnai akmuo parenkamas naudojant švytuoklę, virgules ar šluotelę. Kad tas būdas pasitarnautų tinkamai, matuotojas privalo nieko nenorėti, nesiekti, būti nepavargęs ir, žinoma, stabilios psichikos. Tam reikalingi įgūdžiai. Priešingu atveju rezultatais negalima pasitikėti.

Daugelis ekstrasensorinių gabumų turinčių žmonių ir šiaip mėgėjų šį metodą suabsoliutina. Kai kuriems jų atrodo, kad prie virgulių ar švytuoklės nuolat prisijungęs Sen Žermenas, El Morija, o gal net Šventoji Dvasia. Deja, bet kuriam logiškai mąstančiam žmogui turėtų būti aišku, kad šios esybės iš tikrai aukštų dimensijų turi ką veikti. Jeigu jos pačios nusileistų, vargu ar kuris matuotojas liktų nesudegęs. Todėl jos priverstos dirbti per savo atspindžius, kurių energija pritaikoma informaciją priimančiajam. Deja, yra daugybė žemųjų dimensijų esybių, apsišaukusių mums žinomais vardais. Jos gali prikibti ilgam, o kartu ir pajungti. Tuomet dalis informacijos (dažnai neesminės) būna teisinga, kita dalis – paini, o dar kita – visai priešinga. Čia gali būti gausybė išlygų ir klaustukų.

  1. Dažnai akmuo parenkamas, uždedant jį žmogui ant rankos ar kūno ir stebint, kaip akmens vibracijos įsilieja į žmogaus vibracijas. Šis metodas puikiai parodo akmens suderinamumą su esama žmogaus būsena, tačiau kaip jis derės rytoj ar poryt, neaišku.

Kai kurie netgi patyrę parapsichologai skiria akmenis pagal rusų autorių knygas (jau ankstesniuose straipsniuose rašyta, kad informacija jose labai prieštaringa, o apie Rytų ar Vakarų šalių autorius to negalima pasakyti) arba yra gavę pavadinimą iš savo šaltinio. Nesiimu spręsti, teisinga tai ar ne, bet faktiškai šiuo atveju labai dažnai susiduriama su netiksliais akmenų pavadinimais, kartais pateikiamas grupės pavadinimas, pvz., kvarcas, chalcedonas…

Mineralai – nelengva specializacija. Juos reikia išmanyti, mokėti parinkti, jausti liečiant ir… negalima jų skirti „iš oro“, t. y. nemačius akyse.

  1. Bene vienas geriausių metodų tas, kai žmogus išsirenka jam labiausiai patikusį ir labiausiai nepatikusį akmenį be niekieno pagalbos. Labiausiai patikęs akmuo nurodys dabartiniu metu svarbią ir pripažįstamą problemą, o nepatikęs – dar nesuvoktą problemą, į kurią visgi būtina atkreipti dėmesį ir spręsti.

Todėl širdis darbe su akmenimis – geriausias patarėjas!

  1. Visame pasaulyje įprasta parinkti akmenis pagal Zodiako ženklą, dekadas, Rusijoje akmenys dar parenkami pagal Mėnulio dienas.

Tokiu atveju paprastai sakau, kad jeigu surinksite visas knygas apie akmenis ir padarysite suvestinę, tai pamatysite, kad vienam ženklui galima priskirti beveik visus akmenis. Iš tiesų vienam žmogui gali tikti labai daug akmenų, bet jam reikia išsirinkti būtent tuos, kurie padėtų spręsti jo problemas, nes akmenys, kaip ir vaistai, tvarko skirtingus dalykus. Vieno akmens nuo visų problemų nėra, nebent tai būtų talismanas, tačiau apie talismanus jau atskira kalba.

Grįžkime prie Zodiako ženklų. Iš tiesų Zodiako ženklas – tai tik Saulės pozicija žmogui gimstant ir tik mažutis lašelis žinių apie žmogų informacijos vandenyne. Tai žinomas skirstymas į 12 tipų. Tačiau to paties ženklo atstovai tokie skirtingi…

  1. Akmenų skirstymas pagal problemas (fizines, psichines, dvasines) ir čakras.
  2. Labiausiai man priimtinas būdas, kurį aš ypač dažnai naudoju (dar įtraukiu 3 ir 5 punktuose paminėtuosius, nors laikui bėgant išbandžiau visus) – tai akmenų parinkimas pagal žmogaus horoskopą. Jame puikiai atsispindi tos Aukštųjų jėgų pamokos, kurias žmogus prieš ateidamas į šį įsikūnijimą pasirinko išmokti.

Nuo to, kaip jam sekasi mokytis, priklauso jo gyvenimo kokybė, sėkmės ir nesėkmės. Jame matomos vidinės problemos, per kurias pritraukiami išorės įvykiai, atsineštos galimybės ir sugebėjimai, karminiai momentai, situacijos, įvykiai ir t. t. Tiems dalykams tvarkyti ar sustiprinti ir renkami akmenys. Jie turi būti rėminami į atitinkamą metalą, nešiojami ant atitinkamos rankos reikiamo piršto arba kaip pakabutis, gali būti klijuojami ant reikiamų vietų ar daromas eliksyras.

Viskam tam nustatyti reikalingas tikslus žmogaus gimimo laikas ir vieta.

Jau daugelį metų dirbu su akmenimis ir būtent šis metodas labiausiai pasitvirtino.

  1. Yra daugybė metodikų, naudojamų čakroms, aurai, tam tikroms problemoms harmonizuoti. Dirbančiam žmogui reikėtų gerai išmanyti akmenų savybes, turėti intuiciją, pajautą ir, žinoma, matyti kliento problemas. Tačiau ir tai jau ne šio straipsnio tema.

Dar kartą norėčiau pabrėžti, kad nėra teisingo ar neteisingo metodo, tiesiog yra tas, kuris tinka ir reikalingas konkrečiam žmogui.

Mielai išklausysiu Jūsų potyrius ir atsakysiu į klausimus.

 

Audronė Ilgevičienė, astromineralogijos centro PARS FORTUNAE direktorė, „Lemtis“, 2001, Nr. 5 (40)